Santana lampa stołowa 1-punktowa ekri 5591
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z abażurem w kolorze ekri. Podstawa lampy szklana w kolorze ekri.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | ekri + złoty |
| Kolor klosza / abażura | ekri |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, szkło, tkanina |


by 