Santana lampa wisząca 1-punktowa czarna 3997AR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z czarnym, szklanym kloszem w kształcie gruszki. Długość lampy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 38 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 