Santana lampa wisząca 3-punktowa czarna 1409AR
towar niedostępny
Opis
wisząca lampa na 3 żarówki ze szklanymi kloszami w kolorze czarnym na czarnej konstrukcji. Długość przewodów można regulować. Klosze mają kształt wydłużonej gruszki. Możliwość modyfikacji lampy by świeciła 2+1. W tym celu prosimy o kontakt ze sklepem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 90 cm x 22 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 38 cm |
| Waga | 4,3 |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 