Santer 32 plafon 1xLED/24W czarny/drewno PLF-13187-BK-WO
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym akrylem. Plafon wykonany z metalu w kolorze czarnym w połączeniu z jasnym drewnem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 