Sardo lampa wisząca 3-punktowa nikiel satyna PND-5581-3A-SC+SG
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze dymionym. Elementy metalowe wykończone w kolorze nikiel satyna. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 127 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 