Sato plafon 2-punktowy O2081 P2 PAT
towar niedostępny
Opis
Plafon 2 płomienny ze szklanym alabastrowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w patynie.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 37 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 34,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | półprzezroczysty alabastrowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 