Saturno D50 lampa sufitowa 1xLED/25W/IP44 złota ML8859
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 57 cm x 50 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 