Selia lampa wisząca 3xE27 beżowa 62621
towar niedostępny
Opis
Jasna nowoczesna lampa z metalowymi kloszami w ciepłym beżowym kolorze. Lampa na szerokiej listwie doskonale się sprawdzi w jadalni, kuchni lub nad stołem. Idealnie się dopasuje do kaszmirowego wykończenia wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 87 cm x 22,5 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | kaszmir |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal |


by 