Sentubal lampa wisząca 5xLED/5,3W czarna 13498/25/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanymi źródłami światła LED. Klosze lampy wykonane są z wysokiej jakości szkła i charakteryzuje się ostrymi, nowoczesnymi detalami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Strumień świetlny | 230 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 95 cm x 11 cm |
| Wysokość | 70-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 