Serpiente lampa wisząca 1xLED/23W czarna MSE1501100394
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Podłużny stelaż w kolorze czarnym przepleciony elastycznym wężem w oplocie z tkaniny, który skrywa ledowe źródło światła. Zestawienie kolorystyczne czerni z bielą świetnie odnajdzie się w subtelnych, eleganckich aranżacjach. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 23 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1840 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 121 cm |
| Wysokość | 231 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 