Sferis kinkiet 1xLED 18W IP54 czarny 18187
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z aluminium w kolorze czarnym. Dzięki klasie szczelności IP54, SFERIS jest odporny na wilgoć i pył, co sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, korytarzu czy sypialni, jak i na elewacjach budynków, tarasach czy balkonach. Możliwość montażu na ścianie lub suficie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość od ściany do końca lampy | 6,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 24,5 cm |
| Waga | 1,16 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 