Shape lampa stołowa 1-punktowa czarna/biały 108449
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym abażurem. Podstawa wykonana z ceramiki w kolorze czarnym. Lampa nada naszemu wnętrzu ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + srebrny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | ceramika, tkanina |


by 