Shine LED IP44 kinkiet 1-punktowy złoty L80/15W ML6338
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Kinkiet o podwyższonej klasie ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci (IP44), idealnie nadający się do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,5 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 