Sicilia lampa wisząca 5xG9 złota/czarna 2144AR
towar niedostępny
Opis
Sicilia to złota lampa wykonana z metalu na czarnym przewodzie. Lampa jest niezwykle elegancka a zarazem lekka i elegancka. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 133 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 