Sienna lampa ogrodowa 1xE27 IP65 czarna SJ14212
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa 1 punktowa z kloszem wykonanym z tworzywa sztucznego. Podstawa metalowa w kolorze czarnym. Prosty, nowoczesny design świetnie komponuje się z ogrodami, tarasami czy przestrzeniami przy wejściu do domu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło |


by 