Sintra lampa sufitowa 4xE27 złota 3030/4 TR
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi przezroczystymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 66 cm x 30 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 