Sirius D15 LED plafon 1-punktowy IP44 biały WG-606A/WK-WW/MULTI
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła led wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Za pomocą przełącznika na lampie można ustawić barwę światła: 3000K (ciepła biała) lub 4000K (neutralna biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 927 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 7,7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 