Sky lampa wisząca 3-punktowa złota 106335
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa w całości wykonana z metalu. Oprawa lampy wykończona w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa z łatwością wkomponuje się w aranżacje współczesnego mieszkania.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 68 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,07 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 