Slim L53 kinkiet łazienkowy obrazowy LED 12W 4000K chrom
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłonięty matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Kinkiet idealnie nadaje się do łazienki nad lustro, również jako podświetlenie obrazów, galeryjek, itp...
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 960 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 53 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,4 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 