Slimi plafon LED D33 IP40/18W/4000K czarny ML9088
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym o podwyższonym stopniu ochrony przed wilgocią IP40. Plafon posiada ozdobną czarną ramkę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP40 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 