Słoik Gwiazdki lampa stołowa wisząca solarna
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa wisząca solarna ogrodowa w kształcie słoika z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa zasilana z akumulatora (1,2V 600MAH NI-MH) ładowany poprzez panel solarny. Lampę można ustawić lub powiesić w wybranym miejscu bez żadnych kabli. Produkt świeci ze 100% jasnością po wykryciu zmierzchu.
Czas ładowania akumulatora w pełnym słońcu: 6-8 godzin
Czas pracy: max. 8 godzin
Temperatura pracy: -20 ℃ - 60 ℃
Uwaga - przy pierwszym użyciu należy rozwinąć drut miedziany z diodami wewnątrz słoika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | wbudowany akumulator: 1,2V 600 mAh ładowany przez panel solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 0,6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Strumień świetlny | 20 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7,5 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | przezroczysty + srebrny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 