Smash LED lampa wisząca 1-punktowa czarna R32421132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Jasność oprawy można regulować 4-stopniowo (100%, 75%,50%, 25%). Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo regulowana (3000K-4000K-5000K-6500K). Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Wysokość lampy można zmienić w dowolnym momencie, po prostu podnosząc ją lub ciągnąc w dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Długość x szerokość | 100 cm x 12 cm |
| Wysokość | 95-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,34 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 