Snow lampa wisząca 1xLED 40W CCT złota K-8235
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Dynamiczna, nowoczesna forma przypomina lekką, artystyczną rzeźbę, która natychmiast przyciąga spojrzenia. Zawieś ją nad stołem w jadalni, w salonie czy nad wyspą kuchenną – wszędzie tam, gdzie chcesz uzyskać połączenie praktyczności z wyrafinowanym stylem. Dzięki trzystopniowej regulacji barwy światła LED (3000K, 4000K, 6000K) w prosty sposób dopasujesz atmosferę do swoich potrzeb. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 