Soho kinkiet 2-punktowy biały 1002D
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykonana z metalu w kolorze białym matowym. Lampa posiada przewód z włącznikiem. Kinkiet pasuje do loftowych i industrialnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 88 cm |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 