Soka kinkiet 2xGU10 czarny 267700232
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy wykonany z metalu w kolorze czarnym matowym. Światło z tej oprawy emitowane jest do góry i do dołu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 