Soleil lampa wisząca 12-punktowa złota 107752
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa 9 punktowa z efektownym metalowym kloszem. Lampa wykończona w kolorze złotym. Lampa nada wnętrzu wyjątkowego stylu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 72 cm |
| Wysokość | 185 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 6,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 