Solexa LED lampa sufitowa 4-punktowa chrom 2004-4CC
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Pierścienie o różnych rozmiarach są przymocowane do chromowanej podstawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1690 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 75 cm x 50 cm |
| Wysokość | 7,4 cm |
| Waga | 1,15 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal nierdzewna, akryl |


by 