Solo II lampa wisząca 1xE27 różowa/drewno 61321
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze różowym w połączeniu z elementami drewnianymi w kolorze naturalnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | różowy + naturalne drewno |
| Kolor klosza / abażura | różowy (od spodu biały) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 