Sona 55 CCT LED plafon 1-punktowy (z pilotem) biały AZ2763
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Lampa Sona CCT jest sterowana za pomocą pilota który posiada funkcję ściemniania i rozjaśniane bez montażu dodatkowego urządzenia. Lampa w opcji CCT pozwala też na zmianę barwy światła od barwy ciepłej, dziennej aż po zupełnie białe światło. Pilot w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 