Sonte lampa wisząca 1xLED/36W antyczny brąz PND-24352-36W-AB-AMB
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklane klosze w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego brązu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 4425 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 74 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 20 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | antyczny brąz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 