Sopel LED lampa wisząca do szyny magnetycznej 7W/3000K czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca LED do szynoprzewodu magnetycznego firmy Syntron w kolorze czarnym o mocy 7W i ciepłej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 560 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 4 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 