Sopel lampka stołowa 1xG9 ceglana 41475
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość lampy wykończona w kolorze ceglanym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 16 cm x 19 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | ceglany |
| Kolor klosza / abażura | ceglany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 