Sphere lampa sufitowa 3xE27 złota
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi białymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, którym nada wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty połysk |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 