Sphere lampa wisząca 4xE27 beżowa
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi białymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym. Możliwość regulacji wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, którym nada wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 75 cm x 30 cm |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 30 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 14 cm x 5 cm x 2 cm (dł . x szer. x wys.) |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 