Standard H230 lampa ogrodowa stojąca 1xE27 czarna K-7064A/1
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca w kolorze czarnym wykonana ze stopu aluminium z przezroczystymi szklanymi szybkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 27 cm |
| Wysokość | 230 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | średnica podstawy - 27 cm |


by 