Standard H233 lampa ogrodowa stojąca 3xE27 czarna K-7009A2/3
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 3 punktowa w kolorze czarnym wykonana ze stopu aluminium z przezroczystymi szklanymi szybkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 233 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | średnica podstawy - 27 cm |


by 