Stela kinkiet elewacyjny 1xLED/14W ciemnoszary 5197401118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED w kolorze ciemno szarym. Klosz lampy w kolorze białym wykonanym z tworzywa sztucznego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,2 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 