Stela lampa wisząca 1xE27 czarna/rattan LP-2026/1P
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z rattanowym kloszem w środku z tubą, która osłania żarówkę wykonaną z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa doskonale odnajdzie się w aranżacjach w stylu boho, skandynawskim, japandi oraz eko. Jej naturalna estetyka świetnie komponuje się z drewnianymi elementami, lnianymi tkaninami i roślinnymi akcentami. Idealnie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak i jadalni, dodając przestrzeni ciepła i wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 162,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 60 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + naturalny |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, rattan, tworzywo sztuczne |


by 