Stock H80 lampa ogrodowa LED 7W 3000K grafitowa O446FL-L7GF3K
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze grafitowym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP65.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 15 cm x 10 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 