Suarez lampa stołowa zewnętrzna 1xLED/1,5W czerwona R57706110
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz został wykonany z tworzywa sztucznego, podstawa wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czerwonym. Funkcja dotykowa On/Off. W zestawie stacja ładująca umożliwia bezprzewodowe ładowanie oprawy oświetleniowej. Akumulator ładowany przez złącze USB. Czas ładowania 4,5h, czas świecenia 6h. Bezstopniowe ściemnianie za pomocą funkcji dotykowej. Lampa zasilana jest bateryjnie. Lampę można ustawić w wybranym miejscu bez żadnych kabli.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulatorowe (ładowanie przez port USB) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 12 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7,3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13,5 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | czerwony |
| Kolor klosza / abażura | czerwony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 