Sutton lampa wisząca 2xE14 mosiądz P02838BR-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z materiałowymi, białymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu przyozdobione kryształowym szkłem, które nadaje lampie szyku i elegancji. Możliwość regulowania wysokości poprzez wykręcenie poszczególnych rurek.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 72 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak (2 rurki 30 cm, 1 rurka 15 cm ) |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, szkło |


by 