Taba lampa stołowa 1-punktowa czarna/złota R50521079
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym czarnym abażurem. Ceramiczna podstawa w kolorze złotym o lustrzanym odcieniu. Przełącznik kablowy w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 38 cm x 24 cm |
| Wysokość | 52 cm |
| Waga | 1,75 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, ceramika |


by 