Tales H100 lampa stojąca ogrodowa 1xE27 ciemny popiel TL-1000
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny słupek oświetleniowy z wymiennym źródłem światła (żarówka z trzonkiem E27) do zastosowania przede wszystkim w przestrzeniach publicznych. Oprawa wykonana jest z aluminium i lakierowana proszkowo na kolor ciemny popiel (RAL 7010). Klosz lampy wykonany z poliwęglanu. Nowoczesny design oraz prosta oraz solidna konstrukcja idealnie wpasuje się w otocznie osiedli mieszkaniowych, parków jak i ulic czy parkingów. Oprawa objęta jest 3 letnią gwarancją.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 100 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 16 cm x 16 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny popiel |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | wymiar podstawy - 22,5 cm x 16,5 cm |


by 