Tamiza lampa stołowa 1xE27 butelkowa zieleń LP-1515/1T big green
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym abażurem. TAMIZA DUŻA, to stojąca na okrągłej podstawie i metalowym stelażu w kolorze złota lampa, której klosz jest duży, zielony, w kształcie otwartego okręgu. Ponadto, lampa wykonana jest zarówno z metalu jak i ze szkła. Ten produkt oświetleniowy sprawdzi się w salonie, sypialni, biurze, czy też pokoju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 41 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 41 cm |
| Kolor konstrukcji | butelkowa zieleń + złoty |
| Kolor klosza / abażura | butelkowa zieleń |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, szkło, tkanina |


by 