Tango lampa wisząca 3-punktowa multikolor 28263
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa wykonana z metalu z kolorach niebieskim, żółtym i pomarańczowym . Lampa idealnie pasuje do dziecięcych pokoi, ciekawa forma sprawi, że wnętrze stanie się wyjątkowe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Kolor konstrukcji | multikolor |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 