Tango lampa wisząca 3-punktowa różowa 28493
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa wykonana z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze różowym. Idealnie pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | różowy |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 