Tao lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa czarna TAO 2
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Podstawa wykonana z termoplastiku, rura natomiast ze stali galwanizowanej pokrytej termoplastikiem w kolorze czarnym. Zastosowany duży klosz rozświetla światło nawet kilka metrów od niej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 100 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 124 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 