Testa lampa wisząca 1xLED/19W czarna PND-84938-4-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 19W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 61 cm x 16 cm |
| Wysokość | 112 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło, akryl |


by 