Thesi LED kinkiet elewacyjny ścienny 27881/06/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa w kształcie ramki z numerem domu tworzy fascynujący, niemal płynny efekt. W zestawie naklejki z numerem domu. Ten kinkiet jest liderem w dziedzinie oświetlenia adresowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 220 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | W zestawie naklejki z numerami domu |


by 