Tifanny lampa wisząca 4xE14 złota P17127-4-1GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z kloszem utworzonym z kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze szampańskiego złota. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty szampański |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 